Magazynier

Podstawowe obowiązki na stanowisku:

  • przyjmuje do magazynu, sprawdza oraz wydaje z niego wyroby na podstawie odpowiednich dokumentów magazynowych
  • wydaje dyspozycje dotyczące rozmieszczenia oraz rozmieszcza na powierzchni magazynowej przyjęte wyroby i zabezpiecza je przed zniszczeniem lub kradzieżą
  • zapewnia oznakowanie wyrobów oraz system kontroli w strefach magazynowych
  • obsługuje maszyny i urządzenia służące do obsługi magazynu i klientów

Wymagane umiejętności i kompetencje:

  • doświadczenie w pracy w magazynie oraz  uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic jest dodatkowym atutem
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i sumienność przy wykonywaniu obowiązków

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic
  • znajomość/doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP

Miejsce pracy:

  • Niedrzwica Duża k/Lublina

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w systemie zmianowym
W cv prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Sprzedawca/Handlowiec
z biegłą znajomością języka niemieckiego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • minimum 2 letnie doświadczenie
  • biegła znajomość języka niemieckiego
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • dyspozycyjność i samodzielność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • praktyczna umiejętność jazdy samochodem
  • sprawność w obsłudze pakietu MS Office i nowoczesnych narzędzi pracy
  • mile widziana znajomość rynku handlu stalą

Zakres obowiązków

  • realizowanie planów sprzedażowych
  • przestrzeganie standardów pracy
  • prowadzenie korespondencji i dokumentacji handlowej
  • organizacja dostaw do klientów
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • postępowania reklamacyjne
  • raportowanie do przełożonych

Jeżeli interesuje Cię długoterminowa praca w nowoczesnej firmie produkcyjnej i zależy Ci na rozwoju kwalifikacji – to jest to oferta dla Ciebie.

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

Oferta w PDF

zakupowiec

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • mile widziane jest doświadczenia zawodowego w Dziale Zakupów, a także wiedza z zakresu procesów nowoczesnej produkcji
  • znajomość obsługi komputera (Excel, Word)
  • umiejętności negocjacji, a także analitycznym myśleniem i planowaniem, dobrą organizacją pracy oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • dynamika w działaniu oraz dobra organizacja pracy

  • zakup materiałów stalowych na potrzeby zakładu
  • nadzór na procedurami zakupowymi
  • pozyskiwanie nowych dostawców
  • prowadzenie przetargów oraz przygotowywanie dokumentacji
  • kontrola zamówień od klientów pod kątem formalnym